google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 17.01.2018
  1 USD
  3.4109
  -0.0081
  1 EUR
  4.1739
  -0.0086
  1 CHF
  3.5398
  -0.003
  1 GBP
  4.7051
  -0.0009
  1 RUB
  0.0603
  -0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Frech Tools Poland
  Frech Tools Poland

  Frech Tools Poland


  Dokładność, precyzja to wartości symbolizujące markę Frech Tools Poland. Spółka z o. o. powstała w listopadzie 2005, a po miesiącu rozpoczęła działalność w Bielawie. Od początku swojej działalności firma zajmuje się produkcją form do ciśnieniowego...

  Frech Tools Poland

  Dokładność, precyzja to wartości symbolizujące markę Frech Tools Poland. Spółka z o. o. powstała w listopadzie 2005, a po miesiącu rozpoczęła działalność w Bielawie. Od początku swojej działalności firma zajmuje się produkcją form do ciśnieniowego odlewania stopów cynku, aluminium oraz magnezu.

  Najnowsze osiągnięcia techniki i najnowsze rozwiązania pozwoliły stworzyć firmę, która zdobyła uznanie i zaufanie klientów na całym świecie. Frech Tools Poland jest firmą rynkową ze stu procentowym kapitałem Firmy Oskar Frech GmbH Co. + KG, której siedziba jest w Schorndorf-Weiler ok. 20 km od Stuttgartu. Firma Oskar Frech GmbH Co. + KG jest bardzo znanym producentem maszyn do ciśnieniowego odlewania stopów aluminium, cynku oraz magnezu.

  Największym naszym atutem są doświadczeni i dobrze wykwalifikowani pracownicy których pozyskaliśmy ze zlikwidowanej narzędziowni Dionar Tools - Dzierżoniów. Dzięki ich dokładności, sumienności i perfekcji spełniamy oczekiwania wymagających klientów, którzy cenią sobie najwyższą jakość usług.

   

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.